Co oglądamy w telewizji?

krok po kroku wykonanie określonego dania. W sumie brzmi nieciekawie. I jeszcze pół biedy, kiedy robi to z...Tym razem o kulinarnych programach telewizyjnych. Gotowanie na ekranie ma długą historię. Każdy zna Makłowicza, czy Nige

Dodane: 08-05-2014 10:52
Co oglądamy w telewizji? tadżin przepis
Tym razem o kulinarnych programach telewizyjnych. Gotowanie na ekranie ma długą historię. Każdy zna Makłowicza, czy Nigellę Lawson. Formuła takich programów jest prosta - kucharz na ekranie prezentuje krok po kroku wykonanie określonego dania. W sumie brzmi nieciekawie. I jeszcze pół biedy, kiedy robi to z...Tym razem o kulinarnych programach telewizyjnych. Gotowanie na ekranie ma długą historię. Każdy zna Makłowicza, czy Nigellę Lawson. Formuła takich programów jest prosta - kucharz na ekranie prezentuje krok po kroku wykonanie określonego dania. W sumie brzmi nieciekawie. I jeszcze pół biedy, kiedy robi to z taką lekkością, jak Nigella. Poza tym - kto tak naprawdę zapamiętuje (względnie zapisuje) te przepisy?

W erze internetu to właśnie tam szukamy przepisów. Bo mamy je od razu przed oczami, możemy porównać kilka wersji i wydrukować. Luba zanieść laptopa do kuchni. Zdecydowanie bardziej praktyczne! Jednak Nigella dalej kręci swoje programy, Pascal dalej gotuje, a Jamie Oliver ma się świetnie. Nadal oglądamy tradycyjne programy kulinarne. Ale istotna jest forma i sama osoba prowadzącego.

Jednak ostatnio programy kulinarne zaczęły ewoluować. Pojawiło się coś nowego - kulinarne reality show. Do Polski dotarły niedawno, razem z pierwszym sezonem "Kuchennych rewolucji". Oczywiście nie jest to format oryginalny. Więcej na ten temat napiszę w kolejnym poście. blog bulinarny
W temacie tadżin z kurczakiem warto poczytać również pozostałe informacje.
Dodatkowe informacje znalazłem właśnie tutaj tagine przepis - polecam ten artykuł. Zdecydowanie jest warty przeczytania.
W temacie warto poczytać również pozostałe informacje.
Na temat to też niezłe info


© 2019 http://gielda-komputerowa.com.pl/