Krótki tekst o działce

ć altankę, lub domek letniskowy. Można tez próbować przekształcić taką działkę w budowlaną, jednak nie zawsze jest to możliwe. Czy warto kupić działkę rekreacyjną?...Co to jest działka rekreacyjna i czy warto się na nią skusić? d

Dodane: 20-04-2014 09:18
Krótki tekst o działce działka na sprzedaż wolin
Co to jest działka rekreacyjna i czy warto się na nią skusić? Rodzajem działki rekreacyjnej są chociażby ogródki działkowe znane z kilku afer. Na takiej działce można postawić altankę, lub domek letniskowy. Można tez próbować przekształcić taką działkę w budowlaną, jednak nie zawsze jest to możliwe. Czy warto kupić działkę rekreacyjną?...Co to jest działka rekreacyjna i czy warto się na nią skusić?
Rodzajem działki rekreacyjnej są chociażby ogródki działkowe znane z kilku afer. Na takiej działce można postawić altankę, lub domek letniskowy. Można tez próbować przekształcić taką działkę w budowlaną, jednak nie zawsze jest to możliwe.

Czy warto kupić działkę rekreacyjną? Ceny takich nieruchomości zachęcają. Nie wiem do końca czy te działki podlegają takim samym przepisom, jak ogródki działkowe, jednak można założyć, ze istnieje możliwość postawienia domku letniskowego. Taki domek może mieć obrys zewnętrzny 5 na 6 metrów, a wysokość całkowitą do 5, 5 metra. Nie jest to wcale mało.

Jeżeli chcemy miejsca na wakacje to zdecydowanie warto kupić taką działkę. Nawet jeżeli nie chcemy stawiać domku, to możemy postawić przyczepę. Ma to swoje zalety - taka przyczepa jest niedroga, a do tego mobilna. Jest to dobra propozycja dla tych, którym nie przeszkadzają pewnie związane z takim rozwiązaniem niewygody.

Ogólnie - temat działek rekreacyjnych nie jest łatwy. Bo ta taki nieco dziwny twór - nie jest to ziemia rolna, ale nie jest to tez działka budowlana. Trudno zrozumieć pojęcie "rekreacji" i to co się w nim mieści. Warto rzucić okiem także na Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: działki na sprzedaż wolin - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały. działki wolin - tekst jest OK Dodatkowe informacje znalazłem właśnie tutaj wolin działki budowlane - polecam ten artykuł. Zdecydowanie jest warty przeczytania.

© 2019 http://gielda-komputerowa.com.pl/